ویدیوهای جالب: فیلم تبلیغاتی رژیم علیه مجید کاووسی‌فر

Translate

فیلم تبلیغاتی رژیم علیه مجید کاووسی‌فر

مجید کاووسی‌فر عامل ترور قاضی مقدس بود که در ۱۱ مرداد ۱۳۸۴، قاضی مقدس را در مقابل محل کارش در دادسرای ارشاد، در خیابان وزرا تهران با همکاری برادرزاده‌اش، حسین کاووسی‌فر، با اسلحه ترور کرد و باعث مرگ وی شد.

قاضی مرتضوی مدعی شد که متهمان داری سابقه چندین مورد سرقت مسلحانه از بانک‌ها، قتل نگهبان بانک و سرقت اتومبیل بوده‌اند. با این وجود وی گفت مجید در آخرین گفتگو اظهار پشیمانی نکرده اعلام داشته است: «من به درجه‌ای از فهم و شعور رسیده‌ام و با برادرزاده‌ام حسین هم قسم شدم ریشه ظلم را خشک کنیم»
وی هشت ماه پس از کشتن قاضی مقدس، خد را به عنوان عامل ترور وی به سفارت امریکا در ابوظبی معرفی نمود تا درخواست پناهندگی نماید. مامورین سفارت پس از شنیدن اظهارات وی ، او را به پلیس امارات تحویل دادند.

وی دو سال بعد از انجام ترور و در سال روز آن و در همان محل اعدام شد. تمام مدت بازداشت وی در زندان امنیتی ۲۰۹ گذشت. حکم اعدام وی توسط قاضی صلواتی صادر شده بود. پیکر وی در بهشت زهرا قطعه ۳۵ ردیف ۷۵ شماره ۲۴۵ دفن گردید.

مجید قبل از اعدام لبخند به لب داشت و لحظاتی قبل از اعدام، با دست بسته، برای مردم دست تکان داد. آخرین کلمات او این فریاد بود که؛ مرد می‌میرم؛ عکسی که از این لحظه توسط خبرنگار رویترز ثبت شده است، به عنوان عکس دهه شناخته شد.
فیلم زیر علیه او در رسانه های وابسته به جمهوری اسلامی پخش شد تا چهره او را در افکار عمومی خراب نمایند.

0 دیدگاه ::

پست کردن نظر